AFF – Zkrácený výcvik volného pádu- novinka


AFF je zkratka z anglického „accelerated free fall“ a volně přeloženo to znamená zrychlený výcvik volných pádů. Je to moderní, velmi úspěšná , zábavná, ale zároveň i bezpečná metoda, jak začít skákat a popravdě řečeno, na mnoha zahraničních dropzónach už i jediná.
V tomto druhu výcviku skáčete s velmi zkušenými instruktory rovnou z 3500 metrů. U nás se vzhledem k vyšší ceně kurzu AFF prosazovalo zpočátku zvolna, nicméně dnes již nejsou výjimkou ani letiště, kde jinou metodu výcviku nenabízejí.
Náš AFF výcvik je založen na perfektním zvládnutí 8 seskoků, při kterých vám budou asistovat velmi zkušení profesionální AFF instruktoři.

Jakmile ukončíte AFF výcvik, budete mít dostatečné dovednosti k tomu, abyste mohli skákat samostatně. Můžete výcvikem projít za 3 dny, ale většina studentů učení rozloží do průběhu několika víkendů – to bude záležet hlavně na vás. kurz AFF – výcvik ušitý na míru

Naši instruktoři jsou zkušení parašutisté, kteří mají za sebou tisíce seskoků. Jsou to profesionálové, ale během výcviku se z nich zpravidla stanou vaši přátelé, kteří vás vedou při prvních krůčkách v našem sportu.

Zázemí máme na letišti v Liberci – máme v přípravě letoun C206 Turbo, který nastoupá bez problémů do výšky 3500 metrů a rovněž oceňujeme i dostatečně velké náhradní přistávací plochy. Je to ideální místo pro vaše skydiverské začátky s přátelskými lidmi a uvolněnou atmosférou. Výcvik ochotně uskutečníme i na jiném vhodném letišti.

Informace k AFF výcviku

Chcete se na něco zeptat?

Prosím, máte-li jakékoliv dotazy ohledně AFF kurzu, podívejte se prosím na nejčastěji kladené otázky , případně se s důvěrou na nás obraťte. Pokud nás kontaktujete, není to pro vás žádný závazek a my vám rádi vaše otázky zodpovíme. Kontakt: tandemyliberec@email.cz

TOPlist